Rekuperacja SILENT VENTILATION

Firma VASCO - nowe horyzonty w systemach wentylacji.

Firma VASCO, znana dotąd jako producent ekskluzywnych grzejników dekoracyjnych, otwiera nowe horyzonty wprowadzając zrównoważony system wentylacji z odzyskiem ciepła.

Projektanci VASCO postawili sobie za cel nadrzędny stworzenie systemu, który przy zachowaniu optymalnej wydajności energetycznej, będzie systemem najcichszym z dostępnych w tej klasie rozwiązań.

System wentylacji z odzyskiem ciepła VASCO zapewnia stałe przewietrzanie domu w sposób bardzo cichy i energooszczędny. Przez całą dobę, przez cały rok  wilgotne powietrze jest odprowadzane n zewnątrz z kuchni, łazienek i WC, a jednocześnie świeże, ogrzane powietrze jest doprowadzane do salonu i sypialni.

Świeże powietrze z zewnątrz jest ogrzewane w wymienniku ciepła wewnątrz jednostki rekuperatora powietrzem wywiewanym z pomieszczeń wilgotnych. Skuteczność tej wymiany ciepła wynosi ponad 90%. Dzięki temu dom jest przewietrzony przez  całą dobę, także zimą, podczas mroźnej pogody bez prawie żadnych strat ciepła. Świeże powietrze z zewnątrz nawet podczas  mrozów, w chwili gdy dostaje się do pomieszczeń ma pokojową temperaturę.

Po więcej szczegółów zapraszamy do naszej siedziby w Suchym Lesie. Jako jeden z największych dystrybutorów VASCO gwarantujemy fachowe doradztwo i najlepsze ceny.

WróćCopyright 2011 Liner Technika Grzewcza i Sanitarna
100% By True.pl