Ogrzewanie - Armatura grzejnikowa i przemysłowa

Oventrop

Oventrop

Firma Oventrop należy do czołówki europejskich producentów armatury, regulatorów i systemów instalacyjnych używanych w technice domowej. Wzornictwo i innowacyjność wyróżniały armaturę Oventrop od początku jej istnienia. Nowe projekty powstają na biurkach inżynierów zatrudnionych w Dziale Rozwoju. Współpracują oni często z czołowymi projektantami i konstruktorami spoza firmy.

Danfoss

Danfoss

Danfoss jest liderem w dziedzinie ciepłownictwa, ogrzewnictwa i wentylacji. Oferuje szeroki zakres produktów i rozwiązań począwszy od producenta ciepła, poprzez sieć ciepłowniczą aż do odbiorcy indywidualnego. Proponowane rozwiązania zapewniają komfort i oszczędność energii. Sukces produktów i rozwiązań Danfoss to przede wszystkim umiejętność wykorzystania wiedzy z zakresu tradycyjnej mechaniki i nowoczesnej elektroniki oraz umiejętność łączenia tej wiedzy.

Schlösser

Schlosser

Schlösser Heiztechnik Gruppe Polska Sp. z o.o. jest producentem głowic termostatycznych i armatury do grzejników. Produkty oferowane przez firmę Schlösser charakteryzuje najwyższa jakość wykonania i nienaganna estetyka. Liczba dostępnych typów, a także wariantów wykończenia sprawia że są one dobrym wyborem, umożliwiającym eleganckie podłączenie i precyzyjną regulację każdego grzejnika.Copyright 2011 Liner Technika Grzewcza i Sanitarna
100% By True.pl