Instalacje sanitarne - Armatura

Oras

Oras projektuje, produkuje i wprowadza na rynek armaturę sanitarną i moduły wymienne. Dzięki wykorzystaniu multitechnologii we wszystkich etapach produkcji baterii, Oras jest w stanie stworzyć idealne połączenie mosiądzu, masy plastycznej oraz elektroniki.

Oras opiera się na wcześniejszych sprawdzonych doświadczeniach w projektowaniu baterii i wykorzystaniu różnych materiałów, a także na ekspertyzach dotyczących software i hardware, używanych przy opracowywaniu i wytwarzaniu produktów przyjaznych dla użytkowników. Szeroka i wszechstronna oferta stanowi alternatywę dla różnego wykorzystania baterii, a także umożliwia wybranie  właściwego kranu w zależności od rodzaju podłączenia wody w Państwa domu. Koniecznie muszą się Państwo zapoznać z naszą ofertą i wybrać idealny  model dla siebie!

Zucchetti

Zucchetti

Prosty, lecz nigdy banalny.
„Świat Zucchetti” oparty jest na codzienności, gdzie jakość, przestrzeń oraz kolory są wyjątkowe… to szeroka i jednocześnie selektywna wizja współczesności.”- Elena Zucchetti Doświadczenie ponad 80-cio letniej działalności pokazało, że każda chwila życia może być wyjątkowa. Nawet pozornie najprostszy gest, jak uwolnienie wody przez otwarcie kranu, może być wyrazem indywidualności.

Od początku istnienia firmy Zucchetti ta właśnie myśl determinuje kreowane przez nich produkty. Świat Zucchetti opiera się na wyrafinowanym połączeniu dobrego gustu i pragmatyzmu. To świat przedmiotów, które stworzono, aby były podziwiane. Każdy produkt jest uosobieniem poszukiwania optymalnej formy. Zachęca do kontaktu, wzbudza podziw, każdego dnia pragnie być jednością ze swoim użytkownikiem.

Hansa

Hansa - przedsiębiorstwo z tradycjami stworzyło nową kategorię marki i podbija designerskimi armaturami oraz innowacyjnymi systemami natryskowymi i prysznicowymi najlepsze rynki międzynarodowe. Firma Hansa Metallwerke AG produkuje armatury sanitarne od 1950 r. Firma ta przez dziesięciolecia była rozbudowywana przez synów i wnuków założyciela w tradycji przedsiębiorstwa rodzinnego do przedsiębiorstwa wiodącego na rynku. Armatury takich serii jak Hansaronda lub Hansamix cieszyły się ogromnym powodzeniem w niemieckich łazienkach. Dzięki trwałym, funkcjonalnym produktom o bardzo dobrym stosunku parametrów do ceny, swojej dużej bliskości do handlu i do użytkownika, jak również nadzwyczajnej ofercie serwisowej firma Hansa szybko stała się „ulubieńcem rzemieślników“. Wraz z rozszerzeniem asortymentu o armatury wysokiej jakości, firma Hansa zwraca się jeszcze bardziej w kierunku klienta końcowego. Rzemiosło i handel zyskują na licznej ofercie produktów wysokiej jakości pasujących do każdego gustu i na każdą kieszeń.

Steinberg

Filozofia firmy Steinberg jest prosta, tworzyć produkty spełniające pod względem jakości , funkcjonalności i estetyki wykonania najwyższe wymagania. Tworzyć z miłością do szczegółów i entuzjazmem dla najnowszych technologii, w cenach zaskakująco umiarkowanych. W Steinbergu jakość ma dobra cenę i doskonały wygląd.

Jakość jest przeciwieństwem przypadku-każdą baterię w firmie Steinberg opracowują zespoły projektantów. Każda bateria jest poddawana rygorystycznej kontroli jakości i przetestowana zanim trafi w Państwa ręce. A wszystko po to aby cieszyć się jakością Steinberga przez długi czas.

Dornbracht

Dornbracht, to renomowany producent ekskluzywnej armatury łazienkowej z  ponad pięćdziesięcioletnim doświadczeniem. Firma od początku działalności kreowała nowe trendy, tworząc niepowtarzalne serie armatur. Ekskluzywne produkty firmowane ich nazwą w krótkim okresie zdobyły światowe uznanie najbardziej wymagających klientów. Firma Dornbracht zawsze dokładała wszelkich starań, aby odnajdywać nowe rozwiązania, wolne od architektonicznych ograniczeń. Produkty Dornbracht są tak skonstruowane, by przez wiele lat zachowały swoja specjalną estetykę i niezawodność. Dlatego podczas całego procesu produkcji zachowywane są wysokie standardy jakości. Zaczyna się to już na etapie wyboru odpowiednich surowców. Po wielu dalszych krokach roboczych i surowych kontrolach jakości, armatury otrzymują w galwanizerni swoje wyśmienite powłoki. Potem zostają jeszcze raz sprawdzone i starannie zapakowane tak żeby każdy z tych ekskluzywnych, ręcznie wykonanych produktów mogły zostać bezpiecznie przetransportowane do Państwa domów.

Hansgrohe

Firma Hansgrohe istnieje od 1901 roku i jest dziś wiodącym producentem armatury łazienkowej i kuchennej oraz systemów prysznicowych na świecie. Pasja i szacunek dla wody zajmują centralne miejsce w wizji przedsiębiorstwa.

Jako niekwestionowany lider rynku w zakresie innowacyjności, wzornictwa, technologii i ekologii, Hansgrohe jest jednocześnie unikalną platformą wymiany informacji dla środowisk twórczych skupionych wokół tematu wody i architektury. Integralnym elementem strategii firmy jest edukacja; utworzona po raz pierwszy w Schwarzwaldzie Aquademia Hansgrohe ma dziś oddziały w wielu krajach na świecie, także w Polsce.

Dzięki globalnym projektom Hansgrohe, takim jak Aquatektur czy Axor WaterDream, woda stanowi inspirację dla śmiałych wizji architektury przyszłości.

Grohe

Friedrich Grohe założył firmę GROHE w 1936 roku. Od tego czasu minęło już siedem dziesięcioleci wypełnionych nieustannym budowaniem reputacji jako firmy oferującej bezkonkurencyjną jakość, doskonałe wzornictwo i imponującą technologię. Z historią rozwoju technologicznego, własnym wypróbowanym zespołem projektowym oraz obietnicą dotyczącą jakości, która przetrwała próbę czasu, firma GROHE zorientowana jest na przyszłość. W latach 90. bardzo istotne stały się ekologiczne aspekty łazienek, szczególnie w przypadku bardzo uczęszczanych łazienek publicznych lub w zakładach pracy. Wraz z pojawieniem się elektronicznie sterowanych baterii umywalkowych i prysznicy, kluczowego znaczenia nabrało gospodarowanie wodą. Nastąpił także zwrot w stronę przestronnych łazienek, które były zarówno trwałe jak i łatwe w czyszczeniu. Obecnie łazienka przypomina oazę – w mieszkaniu, hotelu i spa. To miejsce, w którym można się zrelaksować i odreagować. To miejsce z wyrafinowanym wyposażeniem spełniającym najwyższe standardy. Witamy w łazience XXI wieku!

Kludi

Produkty KLUDI odznaczają się nie tylko wysokiej jakości materiałami użytymi do ich produkcji, ale również starannym wykonaniem i niezmienną jakością na przestrzeni lat. Poza tym reprezentują one innowacyjne rozwiązania w zakresie stylistyki, funkcjonalności i techniki. Dzięki tym właśnie kompetencjom KLUDI wciąż wyznacza nowe standardy. Design KLUDI odzwierciedla aktualne trendy dominujące w architekturze wnętrz jednocześnie wychodząc na przeciw upodobaniom klientów. Opracowywane przez Kludi produkty odpowiadają wymaganiom ponadczasowego wzornictwa łazienkowego. Od minimalizmu poprzez nostalgię, od klasyki poprzez styl śródziemnomorski, od produktów prostych po wyszukane - zawsze z największą dbałoscią o szczegóły.Copyright 2011 Liner Technika Grzewcza i Sanitarna
100% By True.pl