Instalacje sanitarne - Ceramika

Duravit

Prawie 200 lat historii łazienki. Wszystko zaczęło się w 1817 roku, gdy George Friedrich Horn założył fabrykę wyrobów garncarskich w Hornbergu w Schwarzwaldzie. W 1842 produkcja zastawy stołowej została rozszerzona o produkty sanitarne. Mała fabryka wyrobów garncarskich tymczasem stała się globalną organizacją, która obecnie produkuje ceramikę sanitarną, meble łazienkowe, wanny i produkty Spa do łazienki marzeń stworzonej przez Duravit, jak również produkty użyteczności publicznej i półpublicznej. Dzisiaj przedsiębiorstwo zatrudnia ponad 4,700 pracowników w ponad 80 krajach na całym świecie, którzy sprawiają, że idea "Living Bathrooms" staje się rzeczywistością. Tam gdzie jest łazienka, tam jest Duravit. Któż nie zna leśnego głuszca, który zdobi tak wiele umywalek, toalet i pisuarów w hotelach, na lotniskach i innych budynkach użyteczności publicznej? Dla amatora oznacza on doskonały, efektowny styl, a dla eksperta - łazienkę marki Duravit.

Villeroy & Boch

Villeroy & Boch, bardziej niż jakakolwiek inna marka premium, jest głęboko zakorzeniona w kulturze europejskiej. I, tak jak tylko wielkim markom udało się im zachować swoją tożsamość i równocześnie iść z duchem czasu.
Tradycja, jakość i autentyczność: są to klasyczne cechy Villeroy & Boch , które dają konsumentom wsparcie i nadają kierunek aranżacjom. Innowacje, styl i wzornictwo: są to wartości Villeroy & Boch, które nieodmiennie inspirują ludzi i dają im swobodę projektowania domów według własnego gustu.

Roca

W szerokiej ofercie firmy Roca można znaleźć kompletne wyposażenie łazienek, ceramikę, baterie, wanny, kabiny, urządzenia do hydromasażu, meble i dodatki łazienkowe. Stale rozwijane, wysokiej jakości produkty stanową rozwiązania w różnych stylach od tradycyjnych, uniwersalnych - ponadczasowych poprzez nowoczesne, minimalistyczne - trendy aż po ozdobne, retro - romantyczne. Są przemyślane pod kątem oszczędności wody i energii, mają niepowtarzalny design.

W Polsce firma rozpoczęła swoją działalność od uruchomienia biura handlowego w 1997 roku. Dwa lata później na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Gliwicach powstała nowoczesna fabryka ceramiki łazienkowej.

Catalano

Catalano jest jednym z wiodących producentów ceramiki sanitarnej w Europie. Wysoka jakość produktów, niepowtarzalny czysty i prosty design sprawiają, iż jest to jeden z chętniej wybieranych przez klientów producent ceramiki łazienkowej. Założona w 1967 roku fabryka Catalano jest po dzień dzisiejszy jedną z najnowocześniejszych włoskich fabryk oferującą pełna ofertę ceramiki łazienkowej z najwyższej półki.

Kohler

Nazwa Kohler oznacza produkty o doskonałej jakości, które wyrosły z tradycji. Umiejętności przekazywane z pokolenia na pokolenie połączone z innowacyjną technologią i ponadczasowym wzornictwem są synonimem tego, z czego znana jest firma Kohler.

Koło i Keramag

Sanitec KOŁO Sp. z o.o. jest jedną z największych w Polsce firm z branży wyposażenia łazienek. Od 1993 r. należy do międzynarodowej Grupy Sanitec, największego w Europie producenta ceramiki łazienkowej.

Sanitec Kolo jest producentem produktów wyposażenia łazienek sprzedawanych pod marką KOŁO oraz dystrybutorem wyrobów KORALLE i KERAMAG - niemieckich firm należących do Grupy Sanitec. Firma oferuje m.in.: ceramikę łazienkową, wanny i brodziki akrylowe, kabiny prysznicowe, meble łazienkowe oraz hydromasaże. Wyroby Sanitec KOŁO charakteryzują się nowoczesnym wzornictwem oraz najwyższą jakością. Spełniają europejskie standardy jakości, posiadają certyfikaty B i CE, produkowane są zgodnie z systemami zarządzania jakością (ISO 9001) i środowiskowego (ISO 14001).Copyright 2011 Liner Technika Grzewcza i Sanitarna
100% By True.pl