Ogrzewanie - Grzejniki dekoracyjne, łazienkowe - Kermi

instal projekt

Instal Projekt

Firma Instal-Projekt bez wątpienia jest jedną z najbardziej innowacyjnych firm w Polsce. Od ponad 30 lat wytycza nowe kierunki w zakresie wzornictwa produktów, nie tylko branży grzewczej. Produkty firmy łączą innowacyjne technologie, najwyższą jakość z niepowtarzalnym indywidualnym wzornictwem.
Na szczególną uwagę zasługuje grzejnik INVENTIO. To minimalistyczna forma, dedykowana odbiorcom, wrażliwym na piękno współczesnej sztuki użytkowej. Dyskretna forma grzejnika doskonale uzupełnia wnętrze pokoju dziennego, salonu, holu czy dużej łazienki. Niepowtarzalny nadruk to zdjęcie uznanego polskiego fotografa młodego pokolenia - Szymona Brodziaka. Nadruk na ekranie grzejnika wykonano techniką UV gwarantującą najwyższą jakość. Uzupełnieniem kolekcji Inventio są grzejniki z nadrukiem Kitty Story i Chillout.
Firma Instal-Projekt ma w swojej ofercie grzejniki o bardzo ciekawej formie i kolorystyce. 37 kolorów specjalnych oraz możliwość zamówienia praktycznie każdego grzejnika w kolorze z palety RAL daje nieograniczone pole dla wyobraźni.

Brugman

Brugman

Producent najwyższej jakości stalowych grzejników przeznaczonych do instalacji centralnego ogrzewania (C.O.) w różnych systemach grzewczych. Oferta grzejników Brugman produkowanych w fabrykach grzejników w Polsce i w Holandii obejmuje: grzejniki płytowe, kanałowe, kolumnowe, higieniczne, konwektorowe oraz dekoracyjne.

Kermi

Firma Kermi zalicza sie do największych producentów grzejników w Europie. Na naszym rynku producent ten korzysta z dużego zaufania jakim cieszą sie produkty wytwarzane w Niemczech.

Przekrój produkcji grzejników marki Kermi jest imponujący. Trzon oferty stanowią jednak tradycyjne grzejniki stalowe, płytowe z bocznymi obudowami oraz osłonami górnymi typu grill. Na rynku Kermi wyróżnia sie zastosowaniem opatentowanej koncepcji Therm X2. Technologia X2 umożliwia oszczedność energii podczas przekazywania ciepła nawet o 11% w porównaniu z tradycyjnymi grzejnikami. Idea jest taka, ze najpierw zasilana jest przednia plyta. Bardzo czesto wydajność przedniej płyty jest wystarczająca i kolejna płyta pełni wtedy funkcje ekranu przeciw wypromieniowaniu ciepła. Przy zwiększonym zapotrzebowaniu na ciepło kolejna płyta przejmuje funkcje grzewcze.

Efektem stosowania Therm X2 jest do 25 % krótszy czas nagrzewania grzejnika, do 100 % większy udział promieniowania, zmniejszona strata promieniowania na zewnątrz, większa efektywna oszczędność energii.

Vasco

Gdziekolwiek napotka się grzejniki dekoracyjne VASCO - w katalogach, na targach, czy na ekspozycjach w salonach firm handlowych, pomysłowość belgijskich producentów zawsze zadziwia.

Poprzez wszystkie etapy procesu produkcyjnego, aż po końcowe testy wyrobów, ma miejsce ścisła kontrola jakościowa. W ten sposób Vasco może zaoferować doskonałą proporcję ceny do jakości z gwarancją wielu lat bezproblemowego działania. Aby podkreślić zaufanie do jakości grzejników, Vasco wydłużyło okres gwarancji. Obecnie 10 letnia gwarancja obejmuje wszelkie przecieki, jak również lakier.

Szeroki asortyment grzejników zaspokoi najbardziej wyrafinowanego klienta: to prawdziwa przyjemność wertować katalog Vasco i odnajdywać w nim rady dotyczące grzejników, jak również sugestie dotyczące komfortowego wyposażenia wnętrz.

Zehnder

Zehnder

Grzejniki dopasowane do każdego stylu wnętrza. Grzejniki dekoracyjne marki Zehnder kształtują przestrzeń życiową. Stworzone przez renomowanych światowych projektantów form użytkowych, oferują możliwość wyposażenia wnętrz w sposób nowoczesny i wyszukany. Doskonale dają się integrować w ramach aktualnie obowiązujących trendów wyposażenia wnętrz. Pełen przepychu styl dworski, minimalistyczny puryzm, konwencjonalny styl klasyczny czy przepełniony barwami styl nowoczesny stoją przed nami otworem.

Jaga

Ciepło ujęte w formę... - jest to rdzeń filozofii Jagi. Jaga łamie tradycyjne sposoby myślenia o ogrzewaniu i zaskakuje rynek urządzeń grzewczych licznymi nowym i pomysłami i produktami, zarówno pod względem technicznym jak i estetycznym. Kolekcja Low H2O jest najwyższej klasy alternatywą dla grzejników panelowych, Geo jest pierwszym grzejnikiem wykonanym z naturalnego kamienia, Iguana produkowana jest z wykorzystaniem nowej, unikalnej technologii dzięki czemu ma nieograniczoną liczbę kształtów. Heatwave jest zachwycajacym i niespotykanym nowym grzejnikiem, wykonanym ze specjalnego gatunku betonu. Systemy DBE i Oxygen są pierwszymi inteligentnymi rozwiązaniami. Wszystkie te przykłady świadczą o twórczym i innowacyjnym charakterze Jagi. Uczucie, wizja i zaangażowanie całego personelu, prowadzą do jednego wspólnego celu: kreatywne, funkcjonalne i ekscytujące ogrzewanie.

Cordivari

Cordivari Design

O tym, jak znacząco zmieniła się rola grzejnika we wnętrzach, świadczy jego awans z pozycji elementu instalacyjnego do rangi dekoracyjnej, eksponowanej rzeźby. Dostępne dziś grzejniki dekoracyjne to produkty o różnorodnych, niejednokrotnie awangardowych kształtach, które równie dobrze mogłyby być interesującymi eksponatami w galerii sztuki współczesnej. Do takiej kategorii należą grzejniki firmy Cordivari. Modele Hand czy Jungle to propozycje dla klientów o niebanalnym guście.

Cinier

Cinier

W rodzinnym atelier Cinier na południu Francji powstają wyjątkowe grzejniki kamienne, wyrzeźbione w naturalnej skale pochodzącej z francuskich Pirenejów o nazwie Olycale®.
Twórca atelier Cinier, artysta – Michel Cinier, desygnuje własnoręcznie każdy powstający tu model. Kolekcja grzejników Cinier jest bogata i jedyna w swoim rodzaju. Znajdują się w niej modele współczesne (Collection Contemporaine) o stonowanych barwach i wysublimowanej formie, unikatowe modele zainspirowane podróżami oraz różnorodnością kultur (Pieces Uniques), modele nawiązujące do historii naszej cywilizacji (Art & Civilisation), a także modele, w których wykorzystano innowacyjne rozwiązania; łączące w sobie dwie funkcje: grzewczą i chłodzącą (Greenor).

SPA Solutions

Spa Solutions

W ofercie SPA Solutions, która jest autoryzowanym przedstawicielem czeskiej firmy PMH, znajdują się markowe grzejniki do łazienek i innych pomieszczeń sanitarnych. Bogaty wybór wzorów i kolorów uzupełnia szeroki wybór akcesoriów Carlo&Poletti, w tym ozdobne zawory, grzałki i wieszaki. Na miejscu SPA Solutions produkuje uznane ścianki Elmaplan, które spełniają wszelkie wymagania co do konstrukcji i wyglądu kabin systemowych. Wszystkie pozycje asortymentu, odpowiadają obowiązującym normom oraz zaspokajają potrzeby użytkowników prywatnych i obiektowych. Doświadczenie firmy SPA Solutions gwarantuje Państwu satysfakcję z ich zakupu i użytkowania.

Terma Technologie

Terma Technologie

Terma Technologie to polski producent grzejników łazienkowych, dekoracyjnych i grzałek do grzejników. Od 1991 roku firma niezmiennie jest symbolem najwyższej jakości i troski o dopracowany technicznie produkt. Trzy lata temu, przyjmując nową strategię działania, Terma Technologie zdecydowanie wkroczyła również w obszar świadomego i pełnego wykorzystania możliwości, jaki oferuje profesjonalnie zaprojektowany produkt. Nawiązano współpracę z wybitnymi projektantami oraz zorganizowano już 2 edycje konkursu Terma Design (www.termadesign.com) na najlepszy projekt grzejnika.

W lipcu 2010 roku Terma Technologie wprowadziła na rynek aż 12 nowych produktów, zaprojektowanych przy współpracy z projektantami. Tworzono je z myślą o różnorodności wystrojów domów i mieszkań oraz zaspokajaniu potrzeb, zgłaszanych często przez instalatorów lub konsumentów. Proponowane rozwiązania stanowią niewątpliwie nowy krok w rozwoju branży grzewczej.Copyright 2011 Liner Technika Grzewcza i Sanitarna
100% By True.pl