Instalacje centralnego odkurzacza

Variovac

Variovac to niemiecka marka dostępna ponad 20 lat w europie, która oferuje odkurzacze centralne najwyższej jakości. Świadectwem jakości oferowanych produktów jest udzielana gwarancja do 20 lat na jednostki centralne. Variovac to nie tylko kompletny produkt w postaci systemu centralnego odkurzania, ale również wsparcie dla klientów - od projektu, poprzez wykonanie, aż po wieloletnie użytkowanie. Oferujemy tylko sprawdzone rozwiązania pozwalające w pełni wykorzystać system centralnego odkurzania.

Variovac to rozwiązania systemów centralnego odkurzania dla:

  • apartamentów,
  • domów jednorodzinnych i wielorodzinnych,
  • budynków użyteczności publicznej,
  • biur, magazynów, hal produkcyjnych,
  • zakładów przemysłowych,
  • moteli i hoteli,
  • jachtów i autobusów

INNOWACYJNOŚĆ W SYSTEMIE CENTRALNEGO ODKURZANIA

Jako jedyni na rynku Variovac oferuje VIP SYSTEM, który został wyróżniony przez Międzynarodowe Targi Poznańskie znakiem NOWOŚĆ na targach INSTALACJE. Variovac Intelligent Powercontrol to pełna kontrola odkurzacza centralnego w rękojeści węża ssącego. Oprócz regulacji mocy to również informacja o konieczności sprawdzenia kubła na śmieci, wyczyszczenia filtra, czy informacja o usterce wymagającej wizyty serwisanta. VIP SYSTEM to również dodatkowe zabezpieczenia przed dziećmi czy system oszczędzania energii.
Variovac posiada opatentowany system EasyClean, dzięki któremu bez kontaktu z zebranym pyłem i śmieciami można w łatwy sposób opróżnić zbiornik na śmieci czy wymontować z odkurzacza zmywalny poliestrowy filtr wielokrotnego użytku.
Variovac to nie tylko najnowsze rozwiązania techniczne, ale przede wszystkim komfort użytkowania. Specjalnie zaprojektowane i dostosowane do różnych podłoży ssawki i szczotki, bogaty wybór akcesoriów rozszerzających system centralnego odkurzania o dodatkowe możliwości.Copyright 2011 Liner Technika Grzewcza i Sanitarna
100% By True.pl