Instalacje sanitarne - Kabiny i brodziki

Hüppe

Hüppe jako międzynarodowe przedsiębiorstwo jest dzisiaj pionierem w zakresie innowacji dla całego obszaru natrysków. Filozofią, a zarazem podstawą sukcesu, marki jest konsekwentne całościowe myślenie i działanie: Doprowadzać do perfekcji to co dobre, to co nowe kreować z wizją, tak długo, aż każdy szczegół produktu będzie konsekwentnie służył idei przewodniej.

Tak powstają kompletne jednostki prysznica, które są od A do Z zaplanowane, zaprojektowane i oferowane w konwencji jednolitego charakteru.

Koło

Sanitec KOŁO Sp. z o.o. jest jedną z największych w Polsce firm z branży wyposażenia łazienek. Od 1993 r. należy do międzynarodowej Grupy Sanitec, największego w Europie producenta ceramiki łazienkowej.

Sanitec Kolo jest producentem produktów wyposażenia łazienek sprzedawanych pod marką KOŁO oraz dystrybutorem wyrobów KORALLE i KERAMAG - niemieckich firm należących do Grupy Sanitec. Firma oferuje m.in.: ceramikę łazienkową, wanny i brodziki akrylowe, kabiny prysznicowe, meble łazienkowe oraz hydromasaże. Wyroby Sanitec KOŁO charakteryzują się nowoczesnym wzornictwem oraz najwyższą jakością. Spełniają europejskie standardy jakości, posiadają certyfikaty B i CE, produkowane są zgodnie z systemami zarządzania jakością (ISO 9001) i środowiskowego (ISO 14001).

Duka

W piwnicy jednej z południowo tyrolskich wsi Arnold Gasser i Johann Krapf zapoczątkowali sukces swojego przedsiębiorstwa które nazwali duka.

W wąskich pomieszczeniach produkowali swoje pierwsze kabiny prysznicowe duka, do których jakości i funkcjonalności przekonywali pierwszych klientów. Jakość i niezawodność są znakiem rozpoznawczym wspaniałych kabin duka. Gotowość i elastyczność względem życzeń klientów jest kolejnym ważnym czynnikiem. Dzięki tym właściwościom duka może rozwijać wzornictwo i coraz lepszą jakość swoich kabin. Kabiny Duka to doskonały wzorniczo i trwały niemiecki produkt, który będzie niezawodny przez lata.

Kermi

Łazienka jest szczególnym miejscem, które pozwala nam zregenerować siły i wypocząć. Zbyt ważnym, by w sprawach jej wyposażenia decydować się na kompromisy. Najlepiej od razu oddać sprawę w ręce sprawdzonej, silnej marki. Kermi to 30 lat doświadczeń, produkty o najwyższej jakości i skuteczny serwis. Nie bez powodu Kermi zalicza się do wiodących producentów w Europie. Wysoko wykwalifikowani pracownicy, najnowocześniejsze metody produkcji i jasno postawiony cel: aby nowoczesne wzornictwo, najwyższą jakość, funkcjonalność, komfort i niezawodność połączyć w jedną całość.

SanSwiss Ronal

Koncern RONAL powstał w 1969 roku i należy do światowych pionierów na rynku kół aluminiowych.
Obok przemysłu motoryzacyjnego RONAL reprezentuje także branżę sanitarną. Przez ponad 30 lat kabiny prysznicowe firmy RONAL były znane i niezwykle cenione w Europie. Na skutek reorganizacji koncernu w 2009r produkcję i dystrybucję kabin prysznicowych przejął koncern SanSwiss AG powiązany kapitałowo z Ronalem.

W Polsce sprzedaż kabin prysznicowych rozpoczęła się w roku 2003, a dzisiaj kabiny i brodziki marki SanSwiss dostępne są w ponad 300 salonach sprzedaży na terenie całego kraju.Pomimo swej wielkości Koncerny RONAL i SanSwiss pozostają elastyczne i  współpracują ściśle z klientem. Drogi przepływu informacji i decyzji są krótkie. Życzenia klientów mają pierwszorzędne znaczenie i przyjmowane są bezpośrednio przez odpowiednie działy.Wysoka jakość i ciągłe innowacje są filarami filozofii firmy. Dowodem na to są liczne wyróżnienia i czołowe miejsca w rankingach publikowanych przez różnego rodzaju specjalistyczne czasopisma.Copyright 2011 Liner Technika Grzewcza i Sanitarna
100% By True.pl