Klimatyzacja

Lg

Firma LG Air Conditioning jest światowym liderem na rynku systemów klimatyzacji już od 2000 r., co w ogromnej mierze zawdzięcza inteligentnym rozwiązaniom technicznym i atrakcyjnej stylistyce produktów. Eleganckie klimatyzatory z rodziny ARTCOOL wyposażone w wymienną ramkę nadają każdemu wnętrzu elegancki i jednocześnie osobisty charakter. Ponadto rozwiązania takie jak filtry plazmowe, generatory jonów czy funkcja Smart Clean przyczyniają się do poprawy stanu sanitarnego domu dzięki zapewnieniu czystszego, świeższego powietrza.

Firma LG oferuje cały wachlarz profesjonalnych systemów klimatyzacyjnych przystosowanych do potrzeb budynków różnego typu i wielkości. System Multi V Plus II to jedne z najbardziej wydajnych systemów tego typu na świecie, z założenia przeznaczone dla wysokich budynków. W klimatyzatorach Multi V Sync jeden moduł zewnętrzny zapewnia jednocześnie funkcje ogrzewania i chłodzenia, co pozwala uzyskać optymalną temperaturę w całym budynku. Z kolei model Multi V Space zajmuje czołowe miejsce w swojej klasie dzięki ekonomice eksploatacji i atrakcyjnemu wyglądowi. Sprawdza się idealnie w wyrafinowanych, luksusowych przestrzeniach mieszkalnych.

Saunier Duval

Klimatyzatory Saunier Duval to nowoczesne i ekonomiczne urządzenia chłodzące i grzewczo-chłodzące. Bogata oferta rozwiązań daje nieograniczone możliwości tworzenia systemów klimatyzacyjnych.

Optymalny dobór-możliwość dopasowania do wymagań dowolnego obiektu dzięki różnorodności oferty:

  • klimatyzatory typu Split On-Off i INVERTER,
  • układy MCD (VFR) i układy wody lodowej. Idealne dostosowanie do charakteru pomieszczeń - jednostki wewnętrzne ścienne, kasetonowe, przypodłogowo-sufitowe i kanałowe.

Komfort-doskonałe parametry chłodzące i grzewcze, redukcja wilgoci i zanieczyszczeń powietrza, bardzo cicha praca, szereg dodatkowych funkcji dla najbardziej wymagających użytkowników.
Ekonomia-oszczędne dogrzewanie dzięki funkcji ”pompy ciepła”, technologia INVERTER w wybranych modelach klimatyzatorów, wiele urządzeń z klasa energetyczną klasą A.
Wszystkie klimatyzatory wyposażone są w unikalne systemy zabezpieczeń, które chronią urządzenia przed uszkodzeniem, nawet w przypadku awarii instalacji. Rozwiązania te sprawiają, że klimatyzatory Saunier Duval są jednymi z najtrwalszych na rynku.

Daikin

Firma Daikin jest obecna w Polsce od ponad 15 lat. Spółka DAIKIN AIRCONDITIONING POLAND Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie powstała w kwietniu 2001r. Centrum szkoleniowe i logistyczne mieści się w Poznaniu.

W ofercie firmy Daikin znajdują się wszelkie urządzenia niezbędne do stworzenia dobrej atmosfery w pomieszczeniach, począwszy od systemów wentylacji, poprzez klimatyzatory, a kończąc na zintegrowanych systemach zapewniających sprawny obieg powietrza w całych budynkach. Urządzenia Daikin dzięki swej najwyższej jakości zostały zamontowane w wielu najbardziej prestiżowych budynkach w Polsce - w obiektach biurowych, handlowych, hotelowych i wystawienniczych, a także w wielu budynkach przemysłowych oraz w obiektach użyteczności publicznej.Copyright 2011 Liner Technika Grzewcza i Sanitarna
100% By True.pl