Ogrzewanie - Kotły

ACV

ACV

Większość produktów ACV wykonanych jest według oryginalnej konstrukcji "Zbiornik-w-Zbiorniku": pozwala ona urządzeniom tej firmy na wyjątkowe wydajności ciepłej wody przy stałej wysokiej sprawności. Jednocześnie, wykonanie wymienników ciepła ze stali nierdzewnej, daje instalacjom wyjątkowo długą żywotność.

Nie jest więc niespodzianką, że kotły i wymienniki ciepłej wody firmy ACV są wybierane przez klientów w ponad 40 krajach, począwszy od Syberii (temp. zewnętrzna – 65°C) po Meksyk i Zatokę Perską (temp. zewn. ponad 50°C). Czy znasz inny taki zintegrowany system, zapewniający centralne ogrzewanie zimą i ciepłą wodę 365 dni w roku, o tak wyjątkowej wydajności i stabilności przez cały okres użytkowania?

Saunier Duval

Saunier Duval

Marka Saunier Duval jest obecna w Polsce od 1995, gdzie – dzięki doskonałej ofercie produktowej i profesjonalnej obsłudze technicznej – zdobyła i ciągle umacnia pozycję wiarygodnego i przyjaznego partnera. Na rynku polskim Saunier Duval oferuje gazowe podgrzewacze ciepłej wody, gazowe kotły do centralnego ogrzewania i ciepłej wody, w tym także kotły kondensacyjne; systemy solarne do ciepłej wody oraz urządzenia klimatyzacyjne.

Vaillant

Vaillant

W roku 1874 założyciel firmy - Johann Vaillant rozpoczął w miejscowości Remscheid w Niemczech prowadzenie zakładu rzemieślniczego branży instalacyjnej. Obecnie Vaillant Group należy do grona liderów branży grzewczej w Europie i na świecie.

Marka Vaillant, tradycyjnie już od lat, jest ceniona i znana na wszystkich ważnych rynkach Europy za produkty najwyższej światowej jakości. Od początków swego istnienia Vaillant dąży do utrzymania pozycji lidera w dziedzinie techniki grzewczej, kierując się przy tym wymaganiami obecnych i potencjalnych klientów. Obecnie marka Vaillant, dzięki palecie oferowanych produktów i usług, proponuje rozwiązania systemowe w zakresie ogrzewania i przygotowania ciepłej wody użytkowej. Naczelna zasada "Vaillant proponuje gotowe, kompletne rozwiązania w zakresie ogrzewania i ciepłej wody" wyróżnia markę Vaillant wśród innych, oferujących do sprzedaży tylko urządzenia.

Viessmann

Viessmann

Przedsiębiorstwo rodzinne Viessmann już od trzech pokoleń czuje się zobowiązane do pielęgnowania tradycji, jaką jest dostarczanie ciepła zgodnie z zapotrzebowaniem w sposób komfortowy, oszczędny i chroniący środowisko naturalne. Opracowując liczne, wiodące na rynku produkty i rozwiązania firma Viessmann wyznacza nowe kierunki w technice grzewczej, dzięki czemu przedsiębiorstwo to stało się pionierem w zakresie technologii i inicjatorem wielu działań całej branży.

W ramach aktualnego, kompletnego programu produkcji firma Viessmann oferuje swoim klientom wielostopniowy program urządzeń o mocy od 1,5 do 20 000 kW: stojące i wiszące, konwencjonalne i kondensacyjne kotły grzewcze na olej i gaz oraz systemy wykorzystujące energię odnawialną, a więc pompy ciepła, kolektory słoneczne i kotły grzewcze na biomasę. Program produkcji obejmuje także komponenty systemów regulacji i komunikacji, kompletne oprzyrządowanie systemów grzewczych, aż do grzejników i ogrzewania podłogowego

Junkers

Produkty marki Junkers od wielu lat są znane na polskim rynku. Najlepiej świadczy o tym fakt, że do dnia dzisiejszego w wielu polskich domach można spotkać nadal doskonale funkcjonujące gazowe podgrzewacze przepływowe wody, pochodzące z lat 30-tych i 40-tych.

Przedsiębiorstwo oferuje nowoczesne urządzenia grzewcze, spełniające wszelkie normy bezpieczeństwa oraz charakteryzują się wysoką jakością. Urządzenia grzewcze marki Junkers produkowane są z najwyższej jakości materiałów, przy użyciu zaawansowanych technologii, co sprawia, że są one wysoce niezawodne.Copyright 2011 Liner Technika Grzewcza i Sanitarna
100% By True.pl