Instalacje wodno-kanalizacyjne - Materiały instalacyjne

Tece

TECE

Przedsiębiorstwo "TECE"  Sp. z o.o.  jest znanym producentem i dystrybutorem innowacyjnych produktów w zakresie techniki sanitarnej i grzewczej, specjalizującym się w produkcji wysokiej jakości systemów instalacyjnych przeznaczonych do obiektów przemysłowych oraz budownictwa ogólnego. Oferowane przez markę wodne ogrzewanie podłogowe TECEflex może być stosowane zarówno jako ogrzewanie podstawowe, jak również dodatkowo (uzupełniając ogrzewanie tradycyjne) w następujących obiektach:

  • domy mieszkalne jedno- i wielorodzinne,
  • sale wystawowe i handlowe,
  • hale produkcyjne, usługowe i sportowe,
  • obiekty sakralne,
  • pomieszczenia dworcowe o dużej kubaturze,
  • baseny, sale widowiskowe i inne obiekty o przeznaczeniu  rozrywkowo-kulturalnym

Rehau

Rehau

W dziedzinie techniki instalacyjnej firma REHAU rozwija i proponuje Państwu zintegrowane i kompletne rozwiązania systemowe w zakresie ogrzewania i chłodzenia, instalacji sanitarnych, przemysłowych oraz sprężonego powietrza, jak również instalacji elektrycznych.

Od kilkudziesięciu lat wysoka jakość i nieskomplikowany montaż profesjonalnego systemu instalacji RAUTITAN, a także stosowana w nim technika połączeń za pomocą tulei zaciskowej sprawiają, że Klienci mogą polegać na tym systemie i darzą go zaufaniem. Wyniki badań REHAU i rozwój stosowanych materiałów nieustannie wpływają na doskonalenie komponentów systemu, a wszystko to sprawia, że RAUTITAN to system nowoczesny, zmieniający się wraz z duchem czasu i rozwojem techniki.

Geberit

Generit

Systemy kanalizacyjne Geberit do domu i przemysłu to szeroki asortyment rur i kształtek kanalizacyjnych z polietylenu wysokiej gęstości, materiału o niemal nieograniczonych możliwościach. Geberit HDPE jest idealnym systemem odprowadzania ścieków nie tylko w budownictwie mieszkaniowym, lecz również w obiektach przemysłowych i laboratoriach. Rurociągi można montować pod stropem dachu, zalewać w betonie, układać pod ziemią, jak również dla usprawnienia pracy prefabrykować w warsztatach.

Wavin

Wavin

Wavin to dostawca kompletnych systemów instalacyjnych doprowadzania wody do budynku, jej transportu wewnątrz domu, ogrzewania oraz odprowadzania ścieków i wód deszczowych.

Wavin oferuje zarówno kompletny system tradycyjnej kanalizacji HT PVC jak i polipropylenowy system kanalizacji niskoszumowej Wavin AS. Wszystkie rozwiązania są najwyższej jakości, nie ulegają korozji oraz mają znakomite parametry hydrauliczne. System Wavin.

Wavin oferuje trzy typy rozwiązań dla instalacji sanitarnych i grzewczych: system oparty na rurach wielowarstwowych ze złączkami zaciskowymi z PPSU lub wciskanymi Wavin smartFIX, system polipropylenowy ze złączkami zgrzewanymi oraz system polibutylenowy ze złączkami wciskanymi. Każdy system jest rozwiązaniem kompletnym i sprawdzonym, charakteryzuje się całkowitą odpornością na korozję, kilkudziesięcioletnią trwałością.

Thermaflex

Thermaflex

Firma znana jest z nowoczesnych rozwiązań na rynku systemów izolacyjnych, specjalizuje się w produkcji, ciągłym jej udoskonalaniu, sprzedaży i dystrybucji systemów izolacji technicznych do instalacji grzewczych, sanitarnych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych oraz chłodniczych.

Obok kompletnych systemów izolacji technicznych Thermaflex jest producentem nowoczesnego systemu giętkich rur preizolowanych Flexalen do niskoparametrowych sieci cieplnych. W ofercie znajdują się również profile oraz kable grzejne.Copyright 2011 Liner Technika Grzewcza i Sanitarna
100% By True.pl