Instalacje sanitarne - Meble łazienkowe

Kludi

Kludi, rodzinne przedsiębiorstwo o bogatym doświadczeniu i ponad 80-letniej historii, jest znane na całym świecie jako jeden z wiodących niemieckich producentów armatury. Firma od dziesięcioleci zapewnia dostęp do wody zarówno w łazience, jak i w kuchni, łącząc estetykę z funkcjonalnością.

Nowoczesny program mebli Esprit firmy Kludi zachwyca inspirującą kolorystyką. Zarówno meble w kolorach bordo i białym, jak i z powierzchnią klon i makassar są pokryte lakierem na wysoki połysk. Ilość kombinacji mebli jest tak ogromna, że pozwala stworzyć aranżację spełniającą indywidualne potrzeby każdego użytkownika. Modułowa konstrukcja programu pozwoli zaoszczędzić miejsce w małych łazienkach. Szuflady i szafki są pozbawione uchwytów i otwierają się przy lekkim dotknięciu.

Dopełnieniem kolekcji Esprit jest ceramika sanitarna, kabina natryskowa i wanna wzorniczo pozostająca w tej samej nowoczesnej linii.

Duravit

W ciągu niemal 200 lat istnienia Duravitu, filozofia firmy pomogła wprowadzić rewolucyjne pomysły i zaprojektować innowacje, które zmieniły wygląd łazienki. Ta filozofia, która jest tak samo ważna dziś, jak przed 2 stuleciami, opiera się na dwóch filarach: prostocie i skuteczności. Duravit zawsze miał odwagę wyrażania swoich przekonań i jest ona jedną z cech określających markę. Nowatorskie formy i niezwykłe połączenia kolorów zyskały uznanie na arenie międzynarodowej. Odważne łączenie praktyczności z nowoczesnością zaowocowało wieloma pionierskimi trendami, które obecnie stały się standardem w urządzaniu łazienki. Ale Duravit wykazał również odwagę w dążeniu do spełniania życzeń i pragnień jego klientów – poprzez estetyczne projektowanie i wysoką jakość produktów, wprowadzając życie do łazienki i tworząc łazienki dla życia.Copyright 2011 Liner Technika Grzewcza i Sanitarna
100% By True.pl