Salon

Dotychczas... czyli historia

Kiedy w 2004 roku powstała nasza firma wystarczało nam niewielkie biuro przy ul. Obornickiej. Ale apetyt rośnie w miarę jedzenia. Klientów przybywało, rynek stawiał nam coraz większe wyzwania a i ambicje nasze rosły. Impulsem była przebudowa naszego ówczesnego budynku, w którym teraz powstała Galeria Arkada. Pytanie, co dalej coraz częściej pojawiało się w naszych głowach. Po burzy mózgów i wielu godzinach dyskusji postanowiliśmy stworzyć nasz własny salon techniki grzewczej. W 2008 roku, wraz z parą kreatywnych architektów stworzyliśmy miejsce, w którym praca z klientem jest przede wszystkim przyjemnością. Miejsce, w którym po prostu komfortowo się pracuje.

Zapraszamy do nowego salonu

Na naszej ekspozycji pokazujemy różnorodne wzory grzejników, które inspirują klientów i pomagają w podjęciu decyzji. Każdy klient znajdzie tutaj rozwiązanie odpowiadające jego gustowi. Od wzorów tradycyjnych aż po ultra nowoczesne – możliwości jest wiele. Aby ułatwić Państwu podjęcie decyzji jesteśmy do dyspozycji – służymy swoją wiedzą i doświadczeniem. Przy filiżance dobrej kawy, bez pośpiechu i presji przeprowadzimy Państwa od pomysłu do realizacji. Taka jest nasza misja – w opozycji do wszechobecnego pośpiechu i stresu – mamy ambicje kreować miejsce, gdzie ważniejszy od zysku jest klient i jego zadowolenie.


SALON LINER - ul. Obornicka 170, 62-002 Suchy Las sprawdź dojazd do salonu »Copyright 2011 Liner Technika Grzewcza i Sanitarna
100% By True.pl