Instalacje sanitarne - Systemy podtynkowe

Tece

Stosując TECEprofil decydują się Państwo na produkt już dzisiaj   spełniający przyszłe, bardzo wysokie wymagania pod względem  izolacji akustycznej, stabilności, uniwersalności i łatwego  montażu.

Teraz również  w technice uniwersalnych stelaży sanitarnych istnieje możliwość  zastosowania ich zarówno jako pojedynczych elementów jak i do zabudowy w    ścianach gipsowo-kartonowych   budowanych w oparciu o profile stalowe typu C lub w ścianach drewnianych.

Geberit

Najpopularniejsza linia produktów w ofercie Geberit to stelaże podtynkowe Geberit Duofix i Geberit Kombifix do zabudowy w ścianach o lekkiej konstrukcji lub przy ścianach masywnych. Produkty te są stale unowocześniane pod względem jakości wykonania i wzornictwa przycisków spłukujących. Korzystna cena oraz nie zmieniona od lat szwajcarska jakość produktu w połączeniu z 10-letnią gwarancją powodują, że stelaże te są chętnie wykorzystywane przez inwestorów.

Grohe

Firma GROHE jest największym europejskim producentem armatury i światowym liderem na rynku produktów sanitarnych, posiadającym w swojej ofercie armaturę łazienkową, kuchenną, prysznice i systemy natryskowe oraz systemy instalacyjne i sanitarne. Podstawowymi założeniami firmy, jako producenta światowej marki są najwyższa jakość, niezawodna technologia i funkcjonalność oraz innowacja w połączeniu z niepowtarzalnym wzornictwem.

Firma GROHE jest światowym liderem w zakresie technologii wodnej oraz wiodącym producentem:

  • armatury łazienkowej i kuchennej
  • systemów prysznicowych
  • systemów instalacyjnych i spłukujących

Już od ponad 70 lat marka GROHE jest synonimem innowacyjnej technologii i jakości, które nadają swoisty kształt wodzie.

Viega

Viega jest przedsiębiorstwem rodzinnym w najlepszym znaczeniu tego słowa. To, co przed ponad stu laty narodziło się z głęboką wiarą w dobry pomysł i zdrowego ducha przedsiębiorstwa, przez pokolenia sytematycznie rozwijało się dalej. Przy ciągłym rozwoju głównej dziedziny działalności – techniki instalacyjnej – firma nieustannie rosła. Wartości pokolenia założycieli pozostawały żywe, odkąd sięga pamięć. Odwaga, pasja i innowacyjność jeszcze dziś są podstawami historii sukcesu firmy Viega.

Viega Eco Plus to sprawdzona technika, racjonalny montaż i inteligentnie rozwiązane szczegóły. Tym samym ten pragmatyczny system sprawdza się w każdym rodzaju instalacji podtynkowych. Płytki spłukujące Virga Visign są tak płaskie, że nie można uwierzyć, ile techniki ukrywa sie za nimi. Za pomoca zredukowanych form i wysokiej jakości materiałów takich jak chrom, stal nierdzewna i jednowarstwowe szkło bezpieczneudowadniają, że powściągliwość rzeczywiście zdobi.Copyright 2011 Liner Technika Grzewcza i Sanitarna
100% By True.pl