Instalator Poznań

Naszą ofertę kierujemy do klientów, którzy cenią sobie zakupy w miłej i spokojnej atmosferze wolnej od presji i zdenerwowania. Z pewnością daleko nam do wielkopowierzchniowych przetłoczonych hipermarketów budowlanych. U nas znajdziesz przyjazną ekspozycję prezentującą w przystępny sposób nasz asortyment. Każdemu naszemu klientowi poświęcamy maksimum czasu. Najważniejsze dla nas jest, aby otrzymali Państwo możliwie najbogatszą odpowiedź na każde pytanie, co gwarantuje świadomy i trafiony wybór.

 

Nasza firma wykonuje profesjonalne projekty instalacji sanitarnej centralnego ogrzewania i centralnego odkurzania. W ofercie znajdą się również przyłącza gazowe i wodno-kanalizacyjne. Zawsze staramy się podążać za nowymi technologiami dlatego też oferujemy proekologiczne rozwiązania instalacji grzewczych takich jak pompy ciepła i systemy solarne. Zawsze pomożemy przy wyborze i rozmieszczeniu armatury sanitarnej w łazienkach.

 

Oferujemy pomoc i doradztwo na miejscu budowy. Rozpoznamy i ustalimy najlepsze rozwiązania. Nasza oferta ma charakter kompleksowy co oznacza, że jesteśmy z Państwem od projektu aż do wykonania. Posiadamy własną firmę wykonawczą. Sprawdzeni fachowcy to gwarancja sprawnie działającej i bezpiecznej instalacji w Państwa domu. Nasi instalatorzy to specjaliści w swoim fachu. Zapraszamy wszystkich Klientów z rejonu Poznania i nie tylko.Copyright 2011 Liner Technika Grzewcza i Sanitarna
100% By True.pl